Dobrze być z kimś, w marzeniach, w cierpieniu, w życiu...

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Numer KRS: 0000234740

Koncert Charytatywny Piosenek „Abby” – wsparcie onkowolontariatu

13 czerwiec
2024

Koncert Charytatywny Piosenek „Abby” – wsparcie onkowolontariatu

12.06.2024 o godz.18.00 w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu odbył się wspaniały Koncert Charytatywny Piosenek „Abby” w wykonaniu klas teatralnych przy akompaniamencie i aranżacji Krzysztofa Żesławskiego. Celem koncertu było wsparcie Onkowolontariatu Fundacji Dobrze, Że Jesteś.

Młodzi artyści żywiołowo i czasami wzruszająco wykonali kilkanaście piosenek zespołu ABBY, który w tym roku obchodził 50. rocznicę swojego powstania. Koncert zgromadził licznych gości wśród, których byli  uczniowie liceum, nauczyciele, rodzice, przyjaciele młodych artystów i oczywiście wolontariusze z Fundacji DOBRZE ŻE JESTEŚ.

Julia Kulpińska – Dyrektorka i koordynatorka oddziału wrocławskiego miała w trakcie koncertu wspaniałe wystąpienie dotyczące naszego onkowolontariatu.

Dochód z tego niezwykłego koncertu charytatywnego w kwocie 2 960,00 zł przekroczył nasze oczekiwania.  Hojność darczyńców nie powinna dziwić, ponieważ koncert był znakomity, a  serca uczestników szeroko otwarte na pomaganie drugiemu człowiekowi, a w szczególności chorym onkologicznie, podopiecznym wolontariuszy Fundacji DOBRZE ŻE JESTEŚ.

Zgodnie z ustaleniami dochód  z koncertu będzie przeznaczony na:

  • upominki dla kilkuset Pacjentów w 5 miastach,
  • organizację Grup Wsparcia dla pacjentów, ich rodzin oraz wolontariuszy.

Z całego serca pięknie dziękujemy za to wspaniałe wydarzenie młodym artystom, Dyrekcji XVII Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu, organizatorce – Marioli Palcewicz i licznie zgromadzonej, hojnej publiczności.