Dobrze być z kimś, w marzeniach, w cierpieniu, w życiu...
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku
Numer KRS: 0000234740
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku
Numer KRS: 0000234740
W ramach projektu „Promocja zdrowia psychicznego oraz profilaktyka zaburzeń i chorób psychicznych wśród mieszkańców Wrocławia”, finansowanego przez Urząd Miasta Wrocławia, nasza Fundacja realizuje zadanie: „Wsparcie w kryzysie i poprawa jakości życia pacjentów z chorobą nowotworową i ich rodzin – Dobrze,… [Czytaj więcej]
Środa, 6 maja 2026 roku, była wyjątkowym dniem w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie. Przybyli do nas z koncertem wiosennym uczniowie Szkoły Podstawowej w Borzęcinie Dużym wraz z opiekunkami Katarzyną Helicką-Zawadą, Iwoną Jaźwińską oraz Marią Góralewską. Od godziny 16.00 w… [Czytaj więcej]
Podczas targów pracy i praktyk 2026 w Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu studenci mieli okazję zapoznać się z ofertami staży oraz różnorodnymi ścieżkami rozwoju zawodowego. Wśród wystawców znalazła się również Fundacja Dobrze Że Jesteś z oddziału wrocławskiego, która przybliżała swoją działalność,… [Czytaj więcej]
Tuż przed Świętami Wielkanocnymi krakowscy wolontariusze Fundacji Dobrze, Że Jesteś odwiedzili pacjentów Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie, by przekazać im świąteczne życzenia, dobre słowo i chwilę serdecznej obecności. Wolontariusze obdarowali pacjentów wyjątkowymi kartkami wielkanocnymi, przygotowanymi przez dzieci ze Szkoły… [Czytaj więcej]
Zapraszamy chętne osoby na nasz oddział w Gdyni!
Z ogromną radością dzielimy się wiadomością, że krakowski oddział Fundacji „Dobrze, że Jesteś” otrzymał wyróżnienie w konkursie Lider Zmian 2026, organizowanym przez Centrum Obywatelskie w Krakowie. To dla nas zaszczyt, a jednocześnie potwierdzenie, że nasza codzienna praca na rzecz osób… [Czytaj więcej]
Rozpoczynamy wiosenny nabór do onkowolontariatu we Wrocławiu. Projekt pod nazwą „Wsparcie i poprawa jakości życia pacjentów z chorobą nowotworową i ich rodzin w 2026 r.” jest realizowany przy wsparciu finansowym Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia.
Ostatnio złapaliśmy chwilę, żeby spotkać się poza działaniami wolontariackimi i po prostu pobyć razem. Było dużo rozmów, śmiechu i dobrej energii Takie momenty przypominają nam, że wolontariat to nie tylko pomaganie, ale też ludzie, relacje i wspólne doświadczenia. Cieszymy się,… [Czytaj więcej]
Projekt realizowany w 2026 roku przy wsparciu finansowym Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia ma na celu codzienną pomoc pacjentom onkologicznym oraz ich rodzinom. Wolontariusze Fundacji pełnią dyżury w Klinice Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku Kostnego USK… [Czytaj więcej]
Życzliwość warszawskich wolontariuszy nie ogranicza się tylko do Narodowego Instytutu Onkologii: w Dzień Kobiet nie mogli oni zapomnieć również o pacjentkach w szpitalu na Banacha. Kamila i Dawid razem ze swymi cudnymi uśmiechami rozdawali tam kosmetyki przekazane nam przez Fundację… [Czytaj więcej]