Dobrze być z kimś, w marzeniach, w cierpieniu, w życiu...

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Numer KRS: 0000234740

Światowy Dzień Wolontariusza

05 grudzień
2017

Światowy Dzień Wolontariusza

„Wolontariat to taki elitarny klub, ale klub nie kojarzący się z czymś ekskluzywnym, niedostępnym, do czego mają prawo tylko członkowie posiadający złotą kartę. Wolontariat to elitarny klub zrzeszający najlepszych z najlepszych. Bo każdy z nas może być najlepszym w czymś małym, w czymś drobnym, w czymś swoim. Ale jeżeli potrafi tym czymś się podzielić z drugim człowiekiem, to to jest właśnie ten wolontariat. I to jest ta karta członkowska…”

Te przępiękne słowa Magdaleny Burduk całkowicie oddają to, w jaki sposób działacie WY – nasi przekochani Wolontariusze. Dziękujemy WAM za mnóstwo godzin, spędzonych przy chorych, wiele sił i czasu, włożonych w pomoc, ogrom emocji i wzruszeń, a także za wspaniałe rozmowy i znajomości.

To własnie dzięki Wam i z Wami jest możliwe funkcjonowanie naszej fundacji. Bez Waszego zaangażowania, cierpliwości i wspaniałych serc nasza organizacja by nie istniała.

Życzymy, aby każda instytucja miała w swych szeregach tak cudownych i niesamowicie dobrych, ciepłych, zaangażowanych WOLONTARIUSZY jak WY!