Dobrze być z kimś, w marzeniach, w cierpieniu, w życiu...

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Numer KRS: 0000234740

Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań „O przyszłości onkologii. Forum organizacji pacjentów i ekspertów klinicznych”

26 wrzesień
2023

Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań „O przyszłości onkologii. Forum organizacji pacjentów i ekspertów klinicznych”

Miło nam poinformować, że nasi wolontariusze będą brali w cyklu spotkań „O przyszłości onkologii. Forum organizacji pacjentów i ekspertów klinicznych”. Chcieliśmy podziękować z naszej strony za zaproszenie i jednocześnie zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w spotkaniach na miejscu lub on -line (link poniżej).
Celem inicjatywy realizowanej przez Polskie Towarzystwo Onkologiczne jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz partnerski dialog pomiędzy ekspertami klinicznymi i przedstawicielami organizacji skupiających pacjentów z chorobą nowotworową. Podczas czterech spotkań zostaną określone realne do osiągnięcia zmiany systemowe oraz omówione kolejne, wspólne kroki zmierzające do poprawy sytuacji pacjentów w Polsce.
Pierwsze spotkanie „Wytyczne kliniczne w onkologii – czy i jak działają w Polsce” odbędzie się już 29 września 2023 r. w godzinach od 10.00 do 13.00.
Miejsce spotkania: sala nr 1 CEK Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie –Państwowego Instytutu Badawczego przy ul. Roentgena 5 w Warszawie lub on-line: https://youtube.com/live/1kOkCvhFSoM?feature=share